Oficiální distributor InsectLore

Sleva 20%
Náhradní sada 3-5 housenek - AKCE 4+1 certifikát ZDARMA (v obálce)

Náhradní sada 3-5 housenek - AKCE 4+1 certifikát ZDARMA (v obálce)

3-5 let, InsectLore
Doporučená cena: 3.245 
2.596 
Ušetříte: 649 Kč (20%)
Cena v IQ bodech: 2596
01020-41F
Skladem
+
  • Pinterest

AKČNÍ PRODUKT - Zaplatíte 4 certifikáty a k tomu dostanete 1 certifikát ZDARMA (4+1). Přepočteno na housenky zaplatíte 20 housenek a dostanete 25 housenek!

Vhodné pro vícetřídé mateřské školy, větší kolektivy nebo přírodovědné kroužky.

POZOR: Toto je papírová verze certifikátu a zasílá se v obálce. Objednání papírové verze certifikátu má smysl, pokud si objednáváte i další zboží a bude účtována doprava. Pokud máte zájem pouze o certifikáty, tak máme k dispozici i elektronickou verzi v PDF, u které neúčtujeme dopravné... v tom případě klikněte ZDE a přejděte na položku s kódem 01020E-41F

Zakoupení této sady certifikátů (každý jeden certifikát s platným jedinečným kódem) vás opravňuje k objednání celkem 5 x 5 housenek motýla Babočka bodláková bez dalších nákladů na doručení. Certifikát slouží ke zopakování chovu živých motýlků se sadou (sadami) "InsectLore Motýlí zahrádka". 

  • Housenky lze pomocí certifikátů objednat jednotlivě nebo všechny najednou.
  • Objednání housenek se provede vyplněním online formuláře (kód+dodací adresa) nebo odesláním kupónu poštou (podrobné instrukce jsou součástí certifikátu).
  • Objednání housenek je možné pouze v období březen až polovina září a dodání proběhne do 5-10 dnů od objednání.
  • Jeden certifikát = jeden kelímek s 5ti housenkami a speciálním krmením (5 certifikátů = 5 kelímků...). Garance vylíhnutí min. 3 motýlků z každého kelímku.
  • Jednotlivé certifikáty jsou tzv. na jedno použití - objednáním housenek se daný certifikát stává neplatným.
  • Certifikáty nemají časově omezenou platnost.

Druh motýla je Babočka bodláková - lat.Vanessa Cardui. Tento druh se běžně vyskytuje téměř po celém světě a střední Evropa je jednou z přirozených lokalit tohoto druhu motýla. Jiný druh nelze s touto sadou objednat.

Dodání housenek
Objednání housenek se provádí přes webový formulář a po potvrzení objednávky se nádobka s housenkami odesílá přímo z motýlí farmy k zákazníkovi. Doručení na adresu zákazníka je zahrnuto v ceně certifikátu.
Objednání housenek je možné pouze v období březen až polovina září. Odeslání housenek v tomto období může omezit pouze nevhodné počasí... transport není možný, pokud je pod 10°C nebo nad 26°C a v době vypuštění motýlů do přírody musí být průměrná denní teplota 15°C a více.

Další informace o motýlích zahrádkách, postupu objednání housenek a jak to celé funguje naleznete zde... 

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
3-5 let
Značka:
InsectLore