Oficiální distributor InsectLore

Sleva 3%
Náhradní sada 3-5 housenek - certifikát v obálce

Náhradní sada 3-5 housenek - certifikát v obálce

3-5 let, InsectLore
Doporučená cena: 649 
629 
Ušetříte: 20 Kč (3%)
Cena v IQ bodech: 629
01020
Skladem
+
  • Pinterest

POZOR: Toto je papírová verze certifikátu a zasílá se v obálce. Objednání papírové verze certifikátu má smysl, pokud si objednáváte i další zboží a bude účtována doprava. Pokud máte zájem pouze o certifikát, tak máme k dispozici i elektronickou verzi v PDF, u které neúčtujeme dopravné... v tom případě klikněte ZDE a přejděte na položku s kódem 01020E

Zakoupení tohoto certifikátu (s platným jedinečným kódem) vás opravňuje k objednání housenek motýla Babočka bodláková bez dalších nákladů na doručení.

- Objednání housenek se provede vyplněním online formuláře (kód+dodací adresa) nebo odesláním kupónu poštou (podrobné instrukce jsou součástí certifikátu).
- Objednání housenek je možné pouze v období březen až polovina září a dodání proběhne do 5-10 dnů od objednání.
- Jeden certifikát = jeden kelímek s 5ti housenkami a speciálním krmením. Garance vylíhnutí min. 3 motýlků.
- Certifikát je tzv. na jedno použití - objednáním housenek se certifikát stává neplatným.
- Certifikát nemá časově omezenou platnost.

Druh motýla je Babočka bodláková - lat.Vanessa Cardui. Tento druh se běžně vyskytuje téměř po celém světě a střední Evropa je jednou z přirozených lokalit tohoto druhu motýla. Jiný druh nelze s touto sadou objednat.

Dodání housenek
Objednání housenek se provádí přes webový formulář a po potvrzení objednávky se nádobka s housenkami odesílá přímo z motýlí farmy k zákazníkovi. Doručení na adresu zákazníka je zahrnuto v ceně certifikátu.
Objednání housenek je možné pouze v období březen až polovina září a berte prosím na vědomí, že motýlí housenky se neposílají, pokud jsou v době plánovaného transportu očekávány teploty převyšující 26°C, kdy hrozí jejich uhynutí.

Další informace o motýlích zahrádkách, postupu objednání housenek a jak to celé funguje naleznete zde... 

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
3-5 let
Značka:
InsectLore