Oficiální distributor InsectLore

Objednací formulář pro housenky/vajíčka

Tento formulář slouží pro objednání živých housenek nebo vajíček pro tyto Insect Lore sady...

Motýlí zahrádka (3-5 housenek) - Butterfly Garden
Motýlí pavilón (6-10 housenek) - Butterfly Pavilion
Velká motýlí zahrádka (6-10 housenek) - Giant Butterfly Garden
Motýlí školní sada (33 housenek) - Butterfly School kit
Strašilky - Living Twig
Náhradní sady - v podobě certifikátu

Připravte si certifikát s kódem, který jste našli v krabici a vyplňte objednávkový formulář níže. 
POKUD CHCETE ZADAT VÍCE KÓDŮ S DODÁNÍM NA STEJNOU ADRESU, tak klikněte ZDE

PROSÍME ČTĚTE - po vyplnění a odeslání formuláře se na obrazovce musí ukázat potvrzení o úspěšném přijetí objednávky. Pokud se vám toto potvrzení nezobrazí, tak je nutné formulář vyplnit a odeslat znovu. V případě, že budete mít s odesláním opakovaně problém, tak nám napište na e-mail insectlore@insectlore.cz

SEZÓNA 2019 - distribuce motýlích housenek začíná v březnu a končí v polovině září.
Objednávku housenek motýlů prosím zadávejte s přihlédnutím na aktuální počasí. Teplota vhodná k vypuštění motýlů do přírody je min. 15°C (v ČR a SR to je obvykle duben až polovina září). Nezapomeňte, že od objednání housenek do vypuštění motýlů do přírody uplynou obvykle cca 3-4 týdny.

ŠKOLKY POZOR - odchov a vylíhnutí motýlků se dá stihnout do konce školního roku pouze za předpokladu, že tuto objednávku housenek odešlete nejpozději do 25.5. V takovém případě by líhnutí motýlků a následné vypouštění mělo proběhnout nejpozději do 24.6. U objednávek přijatých od 26.5. již nemůžeme garantovat vylíhnutí do konce školního roku.

Důležité: Housenky motýlů se neodesílají pokud se v týdnu expedice předpokládá zvýšené riziko chladného nebo naopak tropického počasí! Sledujte prosím předpověď (viz níže) a pokud by se průměrné denní teploty v následujícím týdnu pohybovaly buď pod 15°C nebo nad 30°C, tak odložte svou objednávku na vhodnější termín.

ČESKO 7-DENNÍ PŘEDPOVĚĎ

Pole označená * jsou povinná

Objednávka živého hmyzu

Dodací adresa

Žádáme o důkladnou kontrolu zadaného kódu i adresy doručení. V případě chyby v kódu nebo adrese mohou nastat zbytečné komplikace, zdržení a další náklady.

Vaše objednávka bude v nejbližších dnech zpracována a doručení housenek lze očekávat za 10-14 dnů. Přesnější informace obdržíte e-mailem.