Oficiální distributor InsectLore

Objednací formulář pro housenky/vajíčka

Tento formulář slouží pro objednání živých housenek nebo vajíček pro tyto Insect Lore sady...

Motýlí zahrádka (5 housenek) - Butterfly Garden
Motýlí pavilón (10 housenek) - Butterfly Pavilion
Velká motýlí zahrádka (10 housenek) - Giant Butterfly Garden
Motýlí školní sada (33 housenek) - Butterfly School kit
Strašilky - Living Twig
Náhradní sady - v podobě certifikátu

Připravte si certifikát s kódem, který jste našli v krabici a vyplňte formulář níže. 
Pokud chcete zadat více kódů s dodáním na stejnou adresu, tak klikněte zde

PROSÍME ČTĚTE - po vyplnění a odeslání formuláře se na obrazovce musí ukázat potvrzení o úspěšném přijetí objednávky. Pokud se vám toto potvrzení nezobrazí, tak je nutné formulář vyplnit a odeslat znovu. V případě, že budete mít opakovaně problém s odesláním formuláře, tak nám napište na e-mail insectlore@insectlore.cz

SEZÓNA 2018 - distribuce motýlích housenek začíná v březnu a končí v polovině září. Poslední termín expedice housenek je stanoven na 15. září a objednávka na tento termín musí být odeslána nejpozději 13. září. Objednávku housenek motýlů prosím zadávejte s přihlédnutím na aktuální počasí. Teplota vhodná k vypuštění motýlů do přírody je min. 15°C (v ČR a SR to je obvykle duben až polovina září). Vypuštění motýlů do přírody probíhá přibližně 3-4 týdny od objednání housenek.

ŠKOLKY POZOR - odchov a vylíhnutí motýlků se dá stihnout do konce školního roku pouze za předpokladu, že tuto objednávku housenek odešlete nejpozději do 25.5. do půlnoci (v takovém případě by líhnutí motýlků mělo proběhnout nejpozději do 24.6.). U objednávek přijatých od 26.5. již nemůžeme garantovat vylíhnutí do konce školního roku.

Důležité: Housenky motýlů se neodesílají pokud se v týdnu expedice předpokládá zvýšené riziko chladného nebo naopak tropického počasí! Sledujte prosím předpověď (viz níže) a pokud by se průměrné denní teploty v následujícím týdnu pohybovaly buď pod 15°C nebo nad 30°C, tak odložte svou objednávku na vhodnější termín.

ČESKO 7-DENNÍ PŘEDPOVĚĎ

Pole označená * jsou povinná

Objednávka živého hmyzu

Dodací adresa

Zásilka bude odeslána přímo z farmy v nejbližším možném termínu. Přesnější informace obdržíte e-mailem do 2 prac. dnů.

Žádáme o důkladnou kontrolu zadaného kódu i adresy doručení. V případě zadání chybné adresy mohou nastat zbytečné komplikace, zdržení a další náklady.